Old boys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Panzer Elite Action, vše kolem hry, forum a spousta dalšího
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak vznikl člověk?

Goto down 
AutorZpráva
LuboS
Admin
Admin
LuboS


Poèet pøíspìvkù : 1026
Age : 65
Location : Česká republika
Registration date : 25. 11. 08

Jak vznikl člověk? Empty
290109
PříspěvekJak vznikl člověk?

Jak vznikl člověk?

Určitě každý z nás má vlastní názor na to jak se zde ocitl. Já se tu pokusím prezentovat svojí osobní představu, jelikož věřím, že se najde alespoň jediný človíček, který bude sdílet stejný nebo podobný názor. Přeji příjemné počtení..

Nevysvětlitelná záhada lidstva. Jak jsme se tu ocitli? Pokud jste silně věřící, prosím nečtěte tento blog, jelikož se jedná o můj osobní názor a nerad bych vám bral iluze, právě proto doporučuji tento článek jen ateistům.

„Učiňme člověka k obrazu našemu, podle podobenství našeho, ať panuje nad rybami mořskými a nad ptactvem nebeským i nad hovady a nade vší zemí, i nad všelikým zeměplazem, hýbajícím se po zemi….“

Takto je popsáno stvoření člověka v Bibli a tak se na jeho stvoření nahlíží po tisíce let. Můžete tomu věřit, nemusíte. Tento text ale skrývá mnohem více, než se na první pohled může zdát. Na světě existuje několik teorií o tom, jak člověk vznikl. Dnes se tu pokusím prezentovat tu, ve kterou mnoho z nás nevěří. Bude úzce souviset s termínem UFO, takže pokud nevěříte ani na tuto věc je pro vás tento článek nesmyslný. Nuže, přejdeme k věci.

Začnu klasicky. Stvoření Adama a Evy. Jak to Bůh celé za sedm dní dokázal a co všecho se mu podařilo.

První den stvořil nebe a zemi,
Druhý den stvořil oblohu,
Třetí den oddělil pevninu a oceány,
Čtvrtý den stvořil slunce, měsíc a hvězdy.
Pátý den stvořil ryby s ptacto
Šestý den stvořil savce, ostatní zvířata a samozřejmě Adama s Evou.
Sedmý den se kochal svým dílem a odpočíval.

Máme vše co potřebujeme, ale na někoho jsme zapomněli. Ďábel. Pokud jste četli alespoň nějakou literturu tak určitě znáte ten klasický příběh.

Ďábel nalákal Adama spolu s Evou na zakázaná jablka, a když je snědli, tak oba začali myslet, což byl skutečně obrovský hřích. Když to Bůh zjistil vyhnal Adama a Evu z ráje, přičemž musela Eva začít rodit děti. Ze své krásné lásky zplodili dva syny. Kaina a Ábela. Oba synové se neměli nejspíše moc rádi a tak Kain zavraždil Ábela. Zbyl nám tu tedy jen Kain. Prý jsme všichni potomci Adama a Evy ovšem jak je to možné? Tak obrovský incest ( = kvesmilstvo - pohlavní styk nebo manželství mezi osobami, které jsou tak blízce příbuzné, že jejich vzájemný sňatek je zakázán). Budeme-li ovšem předpokládat, že Adam a Eva zemřeli a zplodili dva syny, ze kterých přežil jen jeden, jsme potom potomci Kaina. Otázkou ovšem zůstává kdo mu s tím pomohl...

Darwinova teorie se snaží vysvětlit jak by to vlastně mohlo být. Samozřejmě, že to je velmi nepravděpodobné a má to spoustu much.

Jelikož nebyla na světě jediná žena, musel volit adekvátní náhradu. Byla jen jediná možnost. Sodomie (= nepřirozené smilstvo se zvířaty. Znamená to tedy, že se vyspal s nějakým lidoopem. Podařilo se mu zkřížit geny a tím alespoň částečně nahradit člověka. Člověk byl velmi nedokonalý a pak by tu byla teoretická možnost toho, jak vznikl člověk a i jeho vývoj. Klasické vývojové etapy tak jak se je učíme ve škole.

Obě dvě teorie silně odmítám a nyní přejdu na tu, která mi příjde skutečně nejpravděpodobnější.



Jsme potomci mimozemské civilizace. Možná vám připadám jako blázen ale zkusím vám svůj názor, podložit nějakými pádnými argumenty.

Geny - Vždy jsme si mysleli, že naše geny jsou zcela unikátní a nelze je zaměnit. Chyba. Pozdějším ,,píděním" jsme zjistili, že naše geny vlastní téměř všichni obratlovci, neobratlovci a v neposlední řadě různé rostliny včetně hub.

Genom - Mysleli jsme si, že lidský genom má něco kolem 100 000 - 140 000 genů, které se nachází ve šroubovnici DNA, ovšem zjistili jsme, že máme jen něco málo přes 30 000. Pro srovnání i ,,pitomá" dešťovka, která se hodí maximálně k napíchnutí na háček při rybolovu disponuje počtem 19 098. Dalším velmi nepříjemným faktorem je to, že s obyčejnou myší jsme si na genetické úrovni rovni ze 70 %, přičemž s malou opičkou jménem šimpanz dokonce z 99 %.

Dále bych poukázal na něco co musí zahýbat každým. Během našeho vývoje jsme přišli k 223 genům, které ve vývojové stavebnici prostě chybí.

Zkrátka v relativně nedávné době získal člověk záhadných 223 genů nikoli přičiněním evolučního vývoje, nýbrž tzv. horizontálním ( dodatečným ) vkladem genetického materiálu!!!!!!

Nyní přejdu na část, kterou jsem si dovolil okopírovat, a jenž mě neskutečně uchvátila.

Bible,1. kniha Mojžíšova – Genesis, kapitolu šestá, odstavec 4:

„ Obrové pak byli na Zemi v těch dnech, ano i potom, když vcházeli synové Boží k dcerám lidským, ony rodily jim. To jsou ti mocní, kteríž z dávna byli, muži na slovo vzatí…“

Boží syn byl přeci jen jeden, proč se o nich hovoří v bibli v množném čísle?

Biblické verše zabývající se Adamovým stvořením jsou zhuštěnou reprodukcí mnohem detailnějších sumerských a akkadských textů zaznamenaných na hliněných tabulkách, v nichž je role bytostí nazývaných v Genesis Elohim připisována Anunnaki – “Těm, kteří sestoupili na Zemi z nebe.”



Podle sumerských legend a prastarých textů přišli Anunnaki na Zemi před zhruba 450 000 lety z Nibiru - planety, která je členem našeho slunečního systému a jejíž protáhlá oběžná dráha ji přináší do naší části nebes vždy po 3600 letech. Přišli, protože potřebovali zlato jimž chránili svou poškozenou atmosféru. Protože při vyčerpávají dřině při jeho dolování potřebovali pomoc, přišel jejich šéf-vědec Enki s návrhem aby využili svých genetických znalostí k vytvoření potřebných primitivních dělníků…
Ostatní vůdci Anunnaki se ptali: Jak můžeš stvořit novou bytost? Enki odpověděl:



"Bytost, kterou potřebujeme už existuje;
všechno, co musíme udělat je vložit jí naši pečeť.”

Stalo se tak ( prý...? ) před asi 300 000 lety.
To, co měl na mysli, bylo genetické zdokonalení existujícího hominida, který se na zemi vyvinul vlastní evolucí, přidáním některých genů výše vyvinutých Anunnaki, kteří už před 450 000 lety dokázali cestovat vesmírem a ovládali genetickou vědu (na jejímž prahu nyní stojíme) Zřetelně to vyplývá nejen z aktuálních textů, ale také z množství vyobrazení dvojitého helixu DNK v podobě dvou propletených hadů (což je ostatně symbol dosud užívaný pro medicínu a léčení) .

Když vůdci Anunnaki projekt odsouhlasili (jak vyznívá z biblického ”Udělejme člověka, Adama, ke svému obrazu”), pustil se Enki s pomocí Ninharsag, hlavního "zdravotnického důstojníka" výsadku Anunnaki, do genetického inženýrství přidáváním a kombinací genů Anunnaki s geny již existujícího hominida.



Když bylo po mnohých pokusech a omylech, jak je popsáno v dávnověkých záznamech ( při jejichž čtení se tají dech ), konečně dosaženo perfektního modelu pozemšťana, pozdvihla Ninharsag dítě do výše a zvolala: “Moje ruce ho udělaly!” Starověký umělec zachytil tuto událost ve scéně na pečetním válečku .




Jestliže další vědecký výzkum bez jakýchkoliv pochyb nepotvrdí, že jediným možným zdrojem nadbytečných genů byly skutečně baktérie, a neprokáže, že infekce umožnila “horizontální transfer” genů směrem od baktérií k člověku, ne naopak, je jediným zbývajícím použitelným rozřešením to, které nabízejí tisíce let staré sumerské texty.

Každopádně, ať už na to máte názor jakýkoliv, tak já plně důvěřuji právě této teorii. Nevěřím, že jsem potomek Adama a Evy a už vůbec nevěřím, že jsem z ,,opic". Než zakončím svůj troufalý článek, rád bych vás seznámil s vlastně utvořenými názory, které nejsou nikterak podloženy.

Mozek: Člověk využívá mozek jen na pár procet. (4-6 %), proč ne na více? Proč je tak složitý orgán tak moc omezen? Netuším, ale myslím si, že byl modifikován právě vyšší civilizací, ať už z jakéhokoliv důvodu.

Vývoj opic: Jsme z opic? Aha, ale proč jsou tedy oni stále opicemi, když se z nich stávali lidé? Proč se vývoj opice-> člověk zastavil a máme tu opice a lidi? Nevěřím!

UFO: Na 99,9 % procent jsem přesvědčen, že ve vesmíru sami nejsme. Přeci jen, když srovnám počet hvězd a galaxií a nekonečný vesmír, příjde mi naprostý nesmysl, že jen my jsme byli obdařeni životem.

Závěrem: Některé části textu jsou zkopírované a nechal jsem se inspirovat literaturou. Netvrdím, že jsem nekopíroval a proto rovnou přiznávám, že ano. Neměl jsem chuť přepisovat vše, když je to vlastně dokonale popsané. Nechal jsem se inspirovat různými názory, literaturou, články ale hlavně dávkou mé fantazie. Zkrátka jedná se o scifi článek a proto ho berte s nadsázkou. Tento článek má ve vás hlavně vyvolat zamyšlení. Doufám, že jste si příjemně početli. Dále bych chtěl upozornit, že zde publikuji tento článek proto, aby jste věděli díky komu tu teď můžete sedět u počítače. Děkuji vám za pozornost.
Návrat nahoru Goto down
http://artlubomirs.euweb.cz/
Share this post on: reddit

Jak vznikl člověk? :: Komentáře

No Comment.
 

Jak vznikl člověk?

Návrat nahoru 

Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old boys :: . . . ?.....Mystéria.....?.....-
Přejdi na: